Authentıc Bıg Blue 2018 (Yarışma)

Serbest dalışı kalplerimize kazıyan efsane The Big Blue (Derinlik Sarhoşluğu) filmini hatırlamayanınız var mı? Yok değil mi, öyleyse size harika bir haberimiz var: Filmin çekildiği masmavi sularda yapılacak uluslararası bir serbest dalış yarışmasına hep birlikte gidiyoruz!

authentic big blue 2018

Medfish takımı olarak, Eylül ayında Yunanistan’ın Amorgos Adası’nda düzenlenecek 2. Authentic Big Blue Yarışması’na katılıyoruz. Bu yarışma The Big Blue filminin çekildiği inanılmaz mavilikteki koylarda yapılacak ve serbest dalış sporunun en ünlü atletleri ile filmin unutulmaz yıldızlarını bir araya getirecek! Sanki filmdeymişsiniz gibi olacak, daha da iyisi yıldız siz olacaksınız!

 

Bu benzersiz etkinlik için size iki farklı paket hazırladık!

Paket 1: İki haftalık unutulmaz bir serbest dalış tatili için hep birlikte adaya gidiyoruz!

Yarışmadan önce antrenman yapıp eğleneceğiniz dolu dolu bir hafta geçirecek, ardından da yarışma haftası boyunca Mehmet Arıkök’ün koçluğunda yarışma fırsatı yakalayacaksınız. Bir hafta sürecek yarışma maratonu boyunca en iyi skorlarınızı yapacağınızdan hiç kuşkunuz olmasın!

 

Paket 2: Sadece yarışma haftasına katılın ve koçunuzun yardımlarıyla kendinizi aşın!
Beş günlük yarışma maratonu sırasında size vereceğimiz taktikler, teknikler ve son dakika  tüyoları ile hızlı ilerlemenin keyfine varın! Adaya gelmeden önce size vereceğimiz antrenman tabloları ve koçluk seansları sayesinde daha evdeyken yarışmaya hazırlanmaya başlayın! Geç kalmış gibi hissetmeyin!

Authentic Big Blue 2018 Medfish Takımı’nda yerinizi alıp bu unutulmaz yarışmaya katılmak için hemen ama hemen aşağıdaki formu doldurup bizimle iletişime geçin. Yerlerimiz sayılı, geç kalmayın.

Böyle bir şans hayatta bir kez karşınıza çıkar, kaçırmayın!

Authentic Big Blue websitesi: Authentic BB-2018

Lütfen detaylar için bizimle iletişime geçin.