The Authentic Big Blue 2019 (Yarışma)

Serbest dalışı kalplerimize kazıyan ve bize derinleri sevdiren efsane film The Big Blue (Derinlik Sarhoşluğu) bu yaz da gerçek oluyor! Filmin çekildiği masmavi sularda bu yıl üçüncüsü düzenlenecek The Authentic Big Blue uluslararası bir serbest dalış yarışmasına yine hep beraber gidiyoruz!

Medfish takımı olarak, 22-28 Eylül’de Yunanistan’ın Amorgos Adası’nda düzenlenecek 3. Authentic Big Blue Yarışması’na katılıyoruz. Bu yarışma The Big Blue filminin çekildiği Amorgos’un efsane Agia Anna koyunda yapılacak ve serbest dalış sporunun en ünlü atletleri ile filmin unutulmaz yıldızlarını bir araya getirecek!

Sanki filmdeymişiz gibi olacak, daha da iyisi yıldız biz olacağız!

The Authentic Big Blue için size iki değişik paket hazırladık:


Big Blue Paketi:
İki haftalık unutulmaz bir serbest dalış tatili için Amorgos’da Yarışmadan önce hem antrenman yapıp hem de eğleneceğiniz dolu dolu bir haftanın ardından beş günlük yarışma boyunca Mehmet Arıkök’ün koçluğunda uluslararası yarışma deneyimi kazanacaksınız. Yarışma sırasında en iyi skorlarınızı yapacağınızdan hiç kuşkunuz olmasın. İki haftada iki yıllık gelişme kaydetmek isteyenlere duyurulur!

31 Temmuz’a kadar: 
Yarışma öncesi bir hafta antrenman + yarışma koçluğu: 525 euro
31 Temmuz’dan sonra:
Yarışma öncesi bir hafta antrenman + yarışma koçluğu: 585 euro
(Yarışma kayıt ücretleri dahil)


Small Blue Paketi:
Yarışmaya gelin ve koçunuzun yardımlarıyla kendinizi aşın!
Beş günlük yarışma maratonu sırasında size vereceğimiz taktikler, teknikler ve son dakika tüyoları ile hızlı ilerlemenin keyfine varın! Adaya gelmeden önce size göndereceğimiz antrenman tabloları ve koçluk seansları sayesinde daha evdeyken yarışmaya hazırlanmaya başlayın. Suya hazır girin!

31 Temmuz’a kadar: 325 euro
31 Temmuz’dan sonra: 385 euro
(Yarışma kayıt ücretleri dahil)


Ulaşım ve Konaklama:

Paketlerimize ulaşım ve konaklama dahil değil. Sizlere seçenekler sunup, rezervasyonlarda yardım edecek olsak da, kalacağınız yeri ve ulaşım tercihinizi sizlere bırakıyoruz.

İstanbul – Amorgos:
İstanbul’dan Atina’ya uçuluyor, metro veya taksiyle Pire feribot limanına geçiliyor (metroyla yaklaşık 45dk) oradan da yaklaşık 5 saat süren Amorgos feribotuna biniliyor. Dönüşte de aynı yoldan geri dönülüyor. Hemen hatırlatmakta yarar var, tüm yarışmacılar için feribot ücretlerinde %50 indirim var. Tabii ki uygun uçak ve feribot saatlerini seçmeniz için yardım edeceğiz, merak etmeyin 🙂


Konaklama:
Amorgos minik pansiyonlarla dolu bir ada. Alıştığımız oda-kahvaltı düzeninde değil, sadece oda veriliyor. Temiz, rahat ve sessiz birçok pansiyon var. Hepimizi tek bir yere sığdırmanın imkanı olmadığı için Chora köyünde birbirine yürüme mesafesinde farklı yerlerde kalacağız. Tek kalanlar için oda fiyatları günlük 30 euro civarı, çift kişilik odalar 30-40 euro arası ve üç kişilik odalar da 40-50 euro arasında. Ancak on gün ve üzeri kalanlar için günlük yaklaşık 5 euro indirimli özel fiyat uygulanıyor.


Authentic Big Blue 2019 Medfish Takımı’nda yerinizi alıp bu unutulmaz yarışmaya katılmak için hemen aşağıdaki formu doldurup bizimle iletişime geçin. Yerlerimiz sayılı, geç kalmayın.

Bu kez The Big Blue’un yıldızı siz olacaksınız!

Authentic Big Blue websitesi: Authentic BB-2019

Lütfen detaylar için bizimle iletişime geçin.