Acar Aykanat

Serbest dalış hiç ölmeyen bir tutku!

Serbest dalış hiç ölmeyen bir tutku! Acar Aykanat senelerden beri serbest dalış yapıp, dünyanın çeşitli yerlerinde dalmış. Becerilerini bir sonraki seviyeye çıkartmaya karar verenince de bizi bulmuş.

Her zaman söylediğimiz gibi, serbest dalışta yapabileceğiniz en doğru yatırım kendinize yaptığınız yatırımdır. Tüm malzemeleriniz en üst seviye olsa bile, günün sonunda kendi kabiliyetiniz ve becerileriniz kadar dalabiliyorsunuz. Acar Aykanat da işte bu felsefeye inanan ve senelerce içindeki serbest dalış tutkusunu güvenli dalış için hep sınırlı tutanlardan biri.

Seneler boyunca düzenli dalışın getirdiği nefes tutma kabiliyeti ve suyun içindeki rahatlığıyla Acar Level 1 programımızda gerçekten kendini çok geliştirdi. Zaten etkileyici olan nefes tutma kabiliyeti daha da çarpıcı hale geldi ve suyun içindeki rahatlığı başka bir boyuta yükseldi. Tamamladığımız her seansla beraber çok daha güçlü bir Frenzel eşitleme tekniği oturtmaya başlayan Acar, yavaş yavaş derinlerde yaşadığı eski sorunları da arkada bıraktı.

Yeni rekorlarına dalarken Acar’ı izleyip, onunla beraber bu coşkuyu yaşamak için sabırsızlanıyoruz. Tekrar görüşene kadar, sağlıkla dal Acar!

Acar Aykanat