Barış Kurt

Barış dünyanın hemen hemen her yerinde, her türlü denizin üzerinden geçmiş.

Barış Kurt hayatını okyanuslarda, dev tankerleri kullanarak geçiriyor. Barış dünyanın hemen hemen her yerinde, her türlü denizin üzerinden geçmiş. En sonunda da içindeki deniz aşkı onu bu mavileri keşfetmeye itmiş. Barış’ın serbest dalışla tanışması bir süre önce başlamış ama o hep derinliklerde ve su altında kaldığı sürede tutucu davranmış. Sonunda da aklındaki sorulara cevap bulmak ve bu işe düzgün bir başlangıç yapabilmek için bizi seçmiş. Geçtiğimiz günlerde Barış, serbest dalışa daha derin bir bakış kazanmak için planladığımız Level 1 serbest dalış programlarından bir tanesine katıldı ve bakın neler oldu.

Barış’ın eğitimine temiz bir sayfayla başlamayı tercih ettik. Tüm bildiklerini yeniledik, becerileri elden geçirdik ve özellikle eşitleme tekniğini geliştirmek için bol bol egzersiz yaptık. Yaptığımız egzersizler hemen işe yaradı ve derinlikler bunu takip etti. Üç günlük programımızın sonunda kendine güveni tam bir serbest dalgıç yarattık! Kurs sırasında yaptığı yeni en iyi dereceleri için Barış’ı bir kere daha tebrik ediyor ve mavilerde tekrar buluşmak için şimdilik uğurluyoruz. Rüzgarın arkadan essin Barış Kaptan!

Not: Barış Fethiye’de yaşıyor ve serbest dalış antrenmanları için bu konuda eğitimli ve tutkulu dalış arkadaşları arıyor. Eğer siz de bu işi beraber yapabileceğiniz süper bir badi arıyorsanız hemen Barış’la iletişime geçmek için bize yazın.

Barış Kurt