Ebru İz

Ebru İz sonunda 15 seneden beri ertelediği hayallerine kavuştu ve onu serbest dalışın büyülü dünyasıyla tanıştırdık.

Yeni bir deniz kızımız daha var! Ebru İz sonunda 15 seneden beri ertelediği hayallerine kavuştu ve onu serbest dalışın büyülü dünyasıyla tanıştırdık.

Ebru ile tanışmamız bir kaç hafta önce deneme programlarımızdan biri için kayıt yaptırmasıyla başladı. Basic Freediving programı sırasında tek nefesle ne kadar çok şey keşfedebileceğini gören Ebru daha programı bitirmeden Level 1 Serbest Dalış Programına hemen kaydını yaptırdı. Kurs sırasında her ne kadar hava koşulları ideal olmasa da, özellikle statik nefes tutma becerilerinde Ebru inanılmayacak kadar güzel dereceler çıkarttı. Bütün kurs boyunca Ebru’nun bu hobiyi bir ömür boyu güvenli ve eğlenceli bir şekilde devam ettirebilmesi için sağlam temeller kurmaya çalıştık ve Ebru’yu derinlere taşıdık.

Ebru İz’in hayallerini yakalamasına yardım edebildiğimiz için çok mutluyuz. Sizlere tanıtabildiğimiz bir deniz kızımız daha olduğu için de ayrıca gururluyuz. Eminiz Ebru’yu yeni rekorlarını kırarken daha çok göreceksiniz, Ebru’yu izlemeye devam edin!

Ebru İz