Erdener Yeşil

Erdener Yeşil Sinop'ta yaşıyor ve Karadeniz'de yeni bir serbest dalış akımı başlatacak gibi duruyor.

Geçtiğimiz ay ortasında bir başka Level 1 serbest dalış programını daha tamamladık. Bugün sizlere bu kursta tanıştığımız harika bir insandan bahsetmek istiyoruz. Erdener Yeşil Sinop’ta yaşıyor ve Karadeniz’de yeni bir serbest dalış akımı başlatacak gibi duruyor.

Erdener daha bahar aylarında bu yaz için bizi arayan arkadaşlarımızdan bir tanesi. Mayıs ayındaki ön görüşmemizi takip eden uzun bir bekleyişten sonra Erdener’le rüzgarlı bir Bodrum sabahında tanıştık. Erdener’in hiç bir serbest dalış bilgisi ve deneyimi yoktu. Biz de bu fırsatı değerlendirip bildiğimiz herşeyi olabilecek en güçlü temelleri oluşturmak için Erdener’e aktarmaya çalıştık.

Erdener tüm becerilere çok hızlı bir uyum sağladı. Nefes tutma süreleri hemen uzamaya başladı, sudaki rahatlığı arttı ve eşitleme becerilerindeki verimliliği arttıkça daha derin mavilere doğru ilerlemeye devam etti. Biz Erdener’in Karadeniz bölgesinde yepyeni bir serbest dalış akımını başlatıp ilerleteceğine inanıyoruz. Erdener, dalışlara devam! En kısa zamanda görüşmek üzere!

Erdener Yeşil