Gökçen Karasu

Işıltısı her geçen dalışta daha da parlayan bir yıldız mı tanımak istiyorsunuz? Gökçen Karasu işte tam o merak ettiğiniz kişi.

Işıltısı her geçen dalışta daha da parlayan bir yıldız mı tanımak istiyorsunuz? Gökçen Karasu işte tam o merak ettiğiniz kişi. Gökçen serbest dalışa yaklaşık üç sene önce bizimle beraber başladı. Maviliklere ilk görüşte aşık oldu. Geçtiğimiz üç sene boyunca tatillerinde temel öğrenci kurslarını tamamlamak için hep Medfish’e geldi. Senenin geri kalanında ise antrenman yaptı, daldı ve güçlendi! Geçtiğimiz sene Level 2 programı sırasında daha derin rahatlamayı keşfettiğinde serbest dalış yetenekleri başka bir seviyeye çıktı. Bu sene ise Level 3 programında Gökçen zirve yaptı!

Beş günlük Level 3 sırasında Gökçen rekorlarının üzerine rekor kırdı. Her dalış gününde derecelerinin üzerine 2m koydu ve son gün 39m’ye hem rahat hem de keyif içinde süper bir dalış yaptı! Gökçen’i bir sonraki basamakta izlemek ve onun mutluluğunu paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Hayallerin pek yakında gerçek olacak Gökçen dalmaya devam!

Gökçen Karasu