Hüseyin Günel

Bir çok insana göre serbest dalış sadece uzun süre nefes tutmaktan ibaret. Aslında iş gerçek bir serbest dalgıç olmaya gelince nefes tutma becerisi gerekenlerden sadece bir tanesi oluyor!

Bir çok insana göre serbest dalış sadece uzun süre nefes tutmaktan ibaret. Aslında iş gerçek bir serbest dalgıç olmaya gelince nefes tutma becerisi gerekenlerden sadece bir tanesi! Hüseyin Günel bizim en son Zero to Superhero adaylarımızdan biri. Biz Hüseyin’le bir kaç hafta önce tanıştık. Hedeflerini dinledik, konuştuk ve sonunda ona gerçek kapasitesini ortaya çıkartacak harika bir plan çıkarttık. Geçtiğimiz hafta işte bu eğitimler ve dalışlar zincirinin ilk basamağı olan Combo Hafta için Hüseyin Medfish’teydi. Yeni serbest dalgıcımız derinlere ve nefes tutmaya olan iştahı sayesinde 30m’ye giden yolculukta çok hızlı bir ilerleme gösterdi. Tekniğini ve serbest dalışın temellerini iyice oturtmak için biz de bol bol tekrar yaptık.

Şimdi sırada ne mi var? Hüseyin Günel bu ay sonunda yapacağımız Level 3 serbest dalış programı için hazırlanıyor! Hüseyin antrenmanlara devam, ay sonunda rekorlar geliyor!

Hüseyin Günel