Hüseyin Günel – L3

2018'in en güçlü parlayan yıldızlarından biri tartışmasız Hüseyin.

2018’in en güçlü parlayan yıldızlarından bir tanesi tartışmasız Hüseyin. Kendisiyle bir kaç hafta önce düzenlediğimiz Combo Haftalardan bir tanesinde tanıştık. Güçlü, tutkulu ve yeni derinliklere karşı iştahı kabarık olan Hüseyin hemen ilk günden serbest dalışa büyük bir coşkuyla sarıldı. Hüseyin Günel Level 3 serbest dalış kursunun detaylarını öğrenmek ve yeni rekorlar kırmak için yine aramıza geldi.

Medfish‘in organize ettiği SSI Level 3 serbest dalış programları beş gün sürüyor. Bu süre içinde derin dalış için gerçekten çok güçlü temeller oluşturmaya ve katılımcıları yavaş yavaş 30 ila 40m arasındaki derinliklere alıştırmayı amaçlıyoruz. Bu süre içinde Hüseyin çok güçlü bir başlangıç yapıp neredeyse her gün kendi rekorlarını geliştirdi. En sonunda ise suratında büyük bir gülümsemeyle 40m’lik dalışını gerçekleştirdi.

Hüseyin’i daha derine dalarken izlemek için sabırsızlanıyoruz ve hemen hatırlatıyoruz “Yavaş ilerleme derinlere giden yolculukta en iyi arkadaşımız!”. Görüşmek üzere Hüseyin.

Hüseyin Günel