Perihan Kılıç

Hem diyetisyen, hem pilates eğitmeni, hem de artık bir serbest dalgıç!

Perihan Kılıç tek kelimeyle hayatı dolu dolu yaşayan biri. Hem diyetisyen, hem pilates eğitmeni, hem de artık bir serbest dalgıç! Perihan en sevdiği ve rahat olduğu yer olan denizde daha da güzel nasıl vakit geçiririm diye düşünürken bir kaç ay önce Medfish’i buldu. Ona en uygun program olduğunu düşündüğümüz Level 1 Serbest Dalış Programının detaylarını öğrendikten sonra da kaydını yaptırdı.

Geçtiğimiz günlerde Perihan’la beraber dört günlük harika bir Level 1 programı geçirdik. Neler mi yaptık? Hemen biraz anlatalım. Serbest dalışın tüm temellerini aktarmaya çalıştık. Sığ su egzersizleriyle başladık, gittikçe derinleştik. Eğitmenlerimizden hem Rahmi, hem de Memo bu yolculukta bire bir seanslar organize ederek Perihan’a eşlik ettiler. Dördüncü günün sonunda Perihan’ı yaklaşık 15m derinlikte rahat rahat nefes tutar hale getirdik.

Hiç söylemeye gerek yok, biz Perihan’la dalmaktan çok hoşlandık ve bir o kadar da eğlendik. Yeni denizkızımızı tekrar Medfish’te görmek için sabırsızlanıyoruz! Bizi unutma Perihan!

Not: Eğer lezzetli ve sağlıklı tarifler görmek isterseniz, Perihan’ın instagram profiline bir göz atmadan geçmeyin!

Perihan Kılıç