Serbest Dalış Turları ve Kamplar

Bir serbest dalgıç için mevcut becerileri tekrarlamak en az yeni bilgiler öğrenmek kadar önemlidir. Serbest Dalış Turları ve Kamplar işte tam da bu fırsatı sizlere veriyor!

Bir serbest dalgıç için mevcut becerileri tekrarlamak en az yeni bilgiler öğrenmek kadar önemlidir. Başarıya giden yolda en önemli şeylerden biri de değişik seviyeden serbest dalgıçlarla beraber dalmak ve kendi seviyemizin farkına varmaktır. Anı paylaşmak ve diğer tecrübeleri izlemek, dinmelemek tartışmasız kendinize olan güveninizi ve motivasyonunuzu arttırır. Serbest Dalış Turları ve Kamplar işte tam da bu fırsatı sizlere veriyor!

Medfish Serbest Dalış Okulu her seviyeden serbest dalgıç için düzenli olarak antrenman kampları ve turlar düzenliyor. Bu paketler sistemli ve yoğun antrenman seanslarını içeriyor. Genelde günde iki seans halinde yapılan bu dalışlarla kendinizi serbest dalışa adamak ve bir sonraki basamağa atlamak tahmin ettiğinizden de kolay olacak.

IMG_5612

DCIM103GOPRO

DCIM103GOPRO

DCIM100GOPRO

DCIM100GOPRO

FITS 022014 Sharm El Sheik 34

Önümüzdeki dönemlerde sizler için hazırladığımız kampları incelemek için “Gelecek Programlar” sayfamızı veya ana saydaki duyuruları inceleyebilirsiniz.

Artık dünya çapında bir serbest dalgıç olmaya hazır mısınız?