SSI Serbest Dalış Kursları

Scuba Schools International 40 senelik tecrübesini şimdi serbest dalış için kullanıyor.

SSI_LOGO_Freediving_RGB_Black

Scuba Schools International 40 senelik tecrübesini şimdi serbest dalış için kullanıyor. “Tekrar etmekten gelen konfor” prensibini benimsemiş SSI Serbest Dalış programları dalışın temelleri olan “Doğru Bilgi”, “Doğru Beceri”, “Doğru Malzeme” ve “Doğru Deneyim” prensipleriyle her yıl tüm dünyada binlerce gerçek serbest dalgıç yetiştiriyor. SSI standartlarının serbest dalış eğitiminin her basamağında uygulanıldığı bu eğitimler serbest dalışı sizin için “nefes almak” kadar doğal bir hale getiriyor. En temel kurslardan başlayan serbest dalış yolculuğunuz profesyonel dalış eğitmenliğine kadar SSI güvencesiyle yine okulumuz Medfish’te devam ediyor.

Serbest dalış maceranıza başlamanın tartışmasız en iyi yolu seviyenize uygun bir SSI serbest dalış kursuna katılmaktan geçiyor. Size garanti ediyoruz, kurslarımız sonrasında kazanacağınız becerileri rahatça kullanabilecek ve yeni derinliklere kolayca uyum sağlayabileceksiniz.

Tüm SSI Serbest Dalış programlarında teorik eğitimler, kendi temponuzda ve size uygun zamanda tamamlanacak şekilde düzenlenmiştir. SSI Serbest Dalış eğitiminizi dijital kitapçıklar, içerikte bulunan konularla ilgili videolar ve değerlendirme sorularıyla destekleyerek, yeni bilgilerinizin tam olarak pekiştirmenizi sağlıyor. Tabiiki bizler de deneyimli ekibimiz ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşarak havuz ve açık su antrenmanlarında bu bilgilerinizi en verimli ve doğru şekilde uygulamanızı sağlıyoruz.

SSI Serbest Dalış Kursları, eğitim programı ne olursa olsun sizlere tüm dünyada geçerli sertifikalarınızı, ve istediğiniz zaman danışabileceğiniz uzman bir serbest dalış ailesi verecek. Başlangıçtan profesyonel bir serbest dalış eğitmenliğine giden yol haritasını aşağıda bulabilirsiniz.

SSI Freediving